Olemme sinua varten!

Kerromme mielellämme lisää Navitepista, ota meihin yhteyttä aina halutessasi!

Omistaja

Risto Kuosmanen
risto.kuosmanen@navitep.com
puh. +358 (0) 103 390 002

CEO

Tuomo Saarni
tuomo.saarni@navitep.com
puh. +358 (0) 40 528 7167

CFO

Ville Brusi
ville.brusi@navitep.com
puh. +358 (0) 505 995 383

Sales & Marketing Scandinavia

Jonas Hellsten
jonas.hellsten@navitep.com
puh. +358 (0) 505 282 698

Sales & Marketing Baltic Countries

Jelena Rodin
jelena.rodin@navitep.com
+372 (0) 53 310 773

Vendor Management

Patrycja Dittmann
patrycja.dittmann@navitep.com
+358 (0) 503 353 350

Navitep